اخبار ویژه

گالری تصاویر

13
آذر

نشست جهاد تبیین با حضور سرهنگ برات‌زاده رئیس بسیج کارگری استان همدان، مدیران و جمعی از پرسنل شاغل در شرکت سیمان نهاوند برگزار شد.

08
آذر

سرهنگ ابوالفضل برات‌زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: یکی از نهادهایی که در راستای کمک به تحقق اهداف انقلاب اسلامی در جامعه اسلامی نقش آفرینی می‌کند بسیج است.

06
آذر

بهنقل از روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی همدان ، صبح روز شنبه 5آذر ماه، یوسف شعبانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت(سامد) استان حاضر شد و به صورت برخط به درخواست های تماس گیرندگان پاسخ داد.

04
آذر

نمایشگاه نقاشی عفاف و حجاب فرزندان همکاران محترم سيمان نهاوند به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

04
آذر

با حضور جمعی از بسیجیان نیروگاه شهید مفتح، آئین غبارروبی گلزار شهدای دهستان ویان برگزار شد.

همزمان با چهارمین روز از هفته بسیج، گلزار شهدای دهستان ویان با حضور جمعی از بسیجیان نیروگاه شهید مفتح غبار روبی و عطر افشانی شد.

04
آذر

مراسم پر فیض زیارت عاشورا به مناسبت هفته بسیج در اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان همدان برگزار شد.       

04
آذر

همایش کارگری و کارفرمایی به مناسبت هفته بسیج در محل اداره تعاون همدان برگزار گردید.

27
آبان

همایش یک روزه فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان برگزار شد

27
آبان

گزارش تصویری همایش یک روزه فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان به مناسبت هفته مبارک بسیج برگزار شده در تاریخ پنج شنبه ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۱
 
 

27
آبان

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان دیدار و گفتگو کرد.در این دیدار در خصوص استفاده از ظرفیت های بسیج و شهرک های صنعتی دراجرای آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی و آموزش مدیران تولیدی و همچنین لزوم جهاد تبیین بحث و تبادل نظر شد.سرهنگ برات زاده مسئ