اخبار ویژه

آرشیو مطالب

15
بهمن

به مناسب سالروز ولادت مولای متقیان امیرمومنان حضرت علی علیه السلام و روز مرد مراسم جشنی با حضور جمعی از پرسنل در دفتر مدیریت هتل برگزار شد.
در این مراسم از زحمات پرسنل مرد مجموعه تقدیر و تشکر بعمل آمد
همچنین به همین مناسبت از حاضرین در جلسه با کیک و چای پذیرایی بعمل آمد.

 

15
بهمن

همزمان با سالروز ولادت حضرت علی علیه السلام و در چهارمین روز از دهه فجر، گروه کوهنوردی نیروگاه شهید مفتح به ارتفاعات الوند صعود کرد.

15
بهمن

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران، با حضوریوسف شعبانی، مدیران کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی  همدان و سایر اعضای کمیته کارگری و کار آفرینی بزرگداشت دهه مبارک فجر در شرکت تعاونی کیف جوان زنگ انقلاب اسلامی ایران به صدا در آمد .

13
بهمن

معاون امور اقتصادی استاندار در نشست هماهنگی برگزاری این جشنواره گفت: بیش از یک دهه از اعلام سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کشور می‌گذرد، اما هنوز به خوبی اجرا نشده است و باید برای اجرای کامل و بهره مندی از مزایای آن بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

11
بهمن


جلسه هم اندیشی تعاونگران استان همدان و دکتر حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار شد .

11
بهمن

بیانیه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت رفاه در استان همدان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

04
بهمن

دومین جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با میزبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان برگزار شد.

03
بهمن

در پایان مسابقات فوتسال بین شرکت های بنیاد مستضعفان در استان همدان ، فینال این دوره از مسابقات دیروز جمعه ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱ در سالن ورزشی امام علی (ع) همدان ، بین تیم های سیمان هگمتان و سیمان نهاوند  برگزار گردید و بچه های سیمان هگمتان توانستند با نتیجه ۴ بر ۳ تیم سیمان نهاوند را شکست داده و پیروز ا

02
بهمن

🔹برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در نیروگاه شهید مفتح اعلام شد:

در پایان جلسه شورای فرهنگی و بسیج نیروگاه شهید مفتح که صبح امروز چهارشنبه ۲۸ دی در محل دفتر مدیر عامل  نیروگاه برگزار شد، برنامه های گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر در این نیروگاه اعلام شد:

02
بهمن

در دوازدهمین جشنواره سراسری مالک اشترپایگاه بسیج نیروگاه شهید مفتح موفق‌ترین پایگاه بسیج کارگری استان همدان شد